Skip to main content

Powiatowe dzieci - 1% dla H4K

Fundacja Andrzeja S. Piecucha „Powiatowe Dzieci poza działalnością w zakresie dobroczynności i ochrony zdrowia, nie zapomina także o rozwoju sportowym dzieci i młodzieży. Pomysł ten powstał z myślą o młodych, utalentowanych, pełnych sportowej pasji dzieciakach, którzy na co dzień spotykają się z brakiem środków pieniężnych, niezbędnych do rozwijania swojego talentu i osiągania dalszych sukcesów sportowych.

Propagując ideę zdrowego stylu życia oraz aktywności fizycznej, udzielamy pomocy materialnej klubom i organizacjom sportowym oraz młodym sportowcom – zwłaszcza tym o trudnej sytuacji materialnej. Ponadto, umożliwiamy młodym ludziom dostęp do opieki medycznej, trenerskiej, szkoleniowej i managerskiej. Finansujemy zakup sprzętu i odzieży sportowej ,koszty obozów szkoleniowych oraz nagrody wręczane podczas turniejów .

Fundacja współpracuje i wspiera działalność Akademii Handball4Kids. Przekazując 1% swojego podatku na fundację możesz wesprzeć również działalność naszej Akademii. Wystarczy wpisać, jako cel szczegółowy: handball4KIDS.

1% dla H4k